Zodiaka zīmes, no kurām JUMS būtu jāizvairās!

Advertisement
Advertisement

Ar viņiem jums nav pa ceļam!

 

Daudzi cilvēki, izšķiroties ar partneri, domā, kādēļ gan tas viss notika, jo viņi taču bija ideāls pāris! Astrologi jums vispirms ieteiks pārbaudīt savu saderību. Iespējams, tad viss nostāsies savās vietās.

Raksta turpinājums - lapa #1
Auni nesader ar Zivīm

Auni pragmatiski - Zivis pārlieku jūtīgas. Tas ir iemesls, kādēļ viņi nevar atrast savstarpēju sapratni. Citiem vārdiem sakot, ”sausais” Auns nekad nenomierinās savainoto Zivtiņu, kurai ir tik ļoti nepieciešams, lai viņu paņem rokās un pažēlo.

Vērsis nesader ar Dvīņiem

Dvīņi dzīvo vienai dienai. Viņi var sataisīties braucienam vienas dienas laikā, viņu spontānums šokē plānotājus vēršus, kuri ir pieraduši visu saplānot laicīgi. Dvīņi ir nepastāvīgi, viņi var mainīt savu viedokli kā iegribas. Vērši, gluži pretēji, ilgi turas pie sava viedokļa. Nav brīnums, ka viņu starpā bieži ir strīdi.

Dvīņi nesader ar Jaunavām

Jaunavām viss ir sakārtots pa plauktiņiem un saplānots vairākus gadus uz priekšu. Viņi nevar ciest, kad kaut kas cenšas ietekmēt viņu rūpīgi saplānoto dzīvi. Tādēļ Jaunavām nekad neizdodas attiecības ar spontāniem Dvīņiem.

Vēži nesader ar Mežāžiem

Mežāži - ir visnotaļ noslēgtas personības. Viņi nav pieraduši izrādīt savas emocijas, pat tad, ja viņos vārās emocijas. Vēžiem to nesaprast Viņi dzīvo patiesi jūtot līdzi un izjūtot visu sīkumos, ko protams no Mežāža nesagaidīsi.
Foto: co.in
Lauva nesader ar Svariem

Šie abi ir radības no dažādām planētām. Lauva mīl greznoties un būt vienmēr uzmanības centrā. Ja viņš paliek ēnā, tad tas spēcīgi iedragā viņa pašnovērtējumu. Svari savukārt - kautrīgi un noslēgti. Viss šis skaļums viņiem nav vajadzīgs, partneros viņi visvairāk ciena kautrīgumu.

Jaunavas nesader Strēlniekiem

Strēlnieki nespēj nosēdēt uz vietas nevienu mirkli. Ja ierastā atmosfēra viņiem apniks, viņi uzreiz dodas meklēt ko interesantu. Jaunavas savukārt kardināli no viņiem atšķiras. Viņi nav gatavi mainīt ierasto apkārtni uz aizdomīgu ceļojumu.

Svari nesader ar Vēžiem

Vēžiem laiku pa laikam ir nepieciešams veikt emocionālu ”viesuli”, lai sajustos svarīgi. Svari, savukārt, visu mūžu tiecas uz balansu un līdzsvaru, un šādas emociju vētras viņa mierīgā dzīvē ienes haosu.

Skorpioni nesader ar Lauvām

Šīs zīmes nevar būt kopā tādēļ, ka viņi ir ļoti līdzīgi. Šie spītnieki nekad neiet uz kompromisu, un pat neliels strīds var izaugt par lielu konfliktu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 3 Aizvakar 08:28gunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 1 18:24 16.01Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 21:43 15.01Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019