Zodiaka zīmju reitings: no labsirdīgiem īpatņiem līdz pilnīgiem gudrēļiem (mudakiem).

Advertisement
Advertisement

Dvīņi (21.maijs – 20.jūnijs)

 

Dvīņi – pati labsirdīgākā un godīgākā Zodiaka zīme. Viņi pieņem cilvēkus tādus, kādi viņi ir. Viņi dod otrās iespējas kā konfektes. Un dalās ar savu naudu un laiku, ja jums tie ir nepieciešami.

 

Lauva (23.jūnijs – 22.augusts)

 

Lauva ir nevainīgs kā bērns. Viņš ir labsirdīgs, patiess un tic labākajam cilvēkos. Ja viņš mīl, tad mīl no visas sirds.

 

Svari (23.septembris – 22.oktobris)

 

Svari – pati mierīgākā Zodiaka zīme. Viņiem patīk redzēt cilvēkus laimīgus un panākumiem bagātus. Viņi cenšas palīdzēt tiem, kam tas ir nepieciešams. Tomēr viņi ir neizlēmīgi un pretojas konfrontācijai. Viņu paradums izvairīties no problēmas apspriešanas var viņus parādīt ne no labākās puses.

Raksta turpinājums - lapa #1
Strēlnieks (22.novembris – 21.decembris)

Strēlnieks dzīvo šodienai. Viņš cenšas izspiest labāko no tā, kas viņam ir. Viņš – pozitīvisma kamoliņš un redz cerību pat bezcerīgākajā situācijā. Bezrūpīgā Strēlnieka daba ļauj viegli viņu mīlēt.

Zivis (19.februāris – 20.marts)

Zivis ir empāti un jūt citu sāpi kā savu personīgo. Viņas ļauj savām jūtām ņemt virsroku pār sevi, pat ja viņām draud salauzta sirds. Zivju bagātā iztēle palīdz viņām izvairīties no skarbās realitātes.

Ūdensvīrs (20.janvāris – 18.februāris)

Ūdensvīrs – taisnīguma balss. Viņš uzstājas par to, kas ir pareizi, pat ja viņam nāksies par to iestāties vienam. Viņs viegli mostās un ir interesants sarunu biedrs. Tomēr viņš var jūs pārsteigt nesagatavotu, mainot savu viedokli bez brīdinājuma, kas var likt jums justies nepārliecināti.
Vēzis (21.jūnijs – 22.jūlijs)

Vēzis ir ļoti gādīgs. Viņš sev dārgiem cilvēkiem rāda, cik svarīgi viņi ir priekš viņa un apvelta viņus ar bezgalīgu mīlestību. Viņa vajadzība pēc tuvuma ir milzīga. Īpaši, ja viņš cenšās piekļūt emocionāli nepieejamām personībām, kuras mīl.

Vērsis (20.aprīlis – 20.maijs)

Vērsis ir neticami pacietīgs attiecībā pret cilvēkiem. Viņš ļauj viņiem būt pašiem, nedaudz arī uzticīgs. Vērša trūkums ir tāds, ka viņš tik bieži sevi salīdzina ar citiem, ka aizmirst par individuālo skaistumu un oriģinalitāti.

Mežāzis (22.decembris – 19.janvāris)

Mežāzis turās uz tuviem cilvēkiem. Par viņiem viņš cīnās līdz pēdējam. Taču viņš šausmīgi ietiepjas, kad runa iet par alternatīviem uzskatiem, cilvēkiem, reliģiju, politiku un dzīvi kopumā. Viņš pieturās pie tā, kas pēc viņa uzskatiem ir patiess un nepieņem citus uzskatus par pasauli. Tāpat arī viņš ievelk sevi un citus negatīvās un stresa situācijās.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 09:27Antra
Pieredze var būt dažāda. Mēdz būt ari labi piemēri. Otram cilvēkam ir jājūt vai viņu mīl vai izmanto, izslēdzot savas jūtas, jo, kamēr rozā brilles cilvēks neredz neko.Cilvēkiem grūti ir šķirties no tiem, kurus mīl un tikai visu laiku cer uz brīnumu!!!!!!
0 1 Vakar 20:36afrodite
Kārtējās muļķības . Puķes uz palodzes nav jāapgrauž . Lai aug un priecē acis .
0 0 20:29 13.10mārīte
3. ar 6. punktu pretrunā / ..atriebību..atstāj citiem???

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017