Nejaušā secībā

12122 x

Apbrīnojamie cilvēki un viņu fantastiskais sniegums

Cilvēki ir neatkārtojamas būtnes, tie aizkustina, priecē un izklaidē. Viņu sniegums reizēm pārsteidz pat visskarbāko kritiķi.
11454 x

Arī uz skaņu var paskatīties

Vai zini kā izskatās skaņa? Tikai retais cilvēks atbildēs ar apstiprinošu atbildi. Ielūkojies skaņu pasaulē.
12412 x

Divu lāču cīņa

Ja blakus mājām ir meži, tad liela iespēja, ka pagalmā ieklīdīs kāds meža dzīvnieks, bet negadās bieži, kad ciemos atnāk divi lāči un sāk kauties.
12018 x

Vīrietis saņēma to, ko vēlējās

Vīrietis demonstrēja savu veiklību kā viņš spēj izvairīties no krokodila sakodiena, bet diemžēl viņa reakcija bija sliktāka kā krokodilim un zobi tika iecirsti viņa rokā.
15476 x

Zaglis mēģina nozagt sievietei somiņu, bet piedzīvo neveiksmi

Izraujot somiņu no sievietes rokām zaglis mēģina aizbēgt pa atvērtejām autobusa durvīm, bet pateicoties šofera modrībai tās tiek aiztaisītas. Zaglis iespiež roku autobusa durvīs un tā arī palie...
12221 x

Dažādas avārijas no videoreģistrātoru skatapunkta

Avārijas uz ceļiem notiek ne tikai cilvēku vainas dēļ, mēdz gadīties tehniskas ķibeles vai vienkārši nelaimīgas sakritības.
11602 x

Labākie NBA spēļu momenti

Labākie momenti no basketbola augstākās līgas. Apbrīnojamas piespēles, lēcieni un citi triki. Visi basketbola fani šādu spēli novērtēs.
11577 x

Mašīna ar kuru var braukt pa lielceļu vai lidot pa gaisu

Divi vienā, mašīna, kas var pildīt arī lidmašīnas funkciju. Šī mašīna varbūt ir tālu no filmās redzētajām mašīnām, kas lido pa gaisu, bet tomēr viņa pilda abas &scar...
11654 x

Virtuālie cilvēki ir kā spoki

Ar datorprogrammu cilvēku var pārveidot līdz nepazīšanai. Cilvēks vairs nav viņš pats, bet kāda mistiska būtne.
12208 x

Izjokošana ar tumsas pavēlnieku, kas uzbrūk cilvēkiem

Kārtējā baisā izjokošana, tikai šoreiz izjokotājam negāja visai gludi. Viņš tika pagrūsts un apsmidzināts ar piparu gāzi.
12631 x

Lielisks divu bērnu priekšnesums

Abu dalībnieku sniegums liek brīnīties visiem. Žūrijas locekļi klusē un vēro priekšnesumu ar lielu izbrīnu. Ja šie bērni sevi nākotnē plāno saistīt ar šo nodarbošanos, viņi...
14033 x

Šausminošā zombiju apokalipse

No šādiem radījumiem tagad baidās visi. Katru gadu iznāk vairākas filmas par zombiju tēmu. Cilvēki pie tā ir pieraduši un zemapziņā jau pieņēmuši zombijus kā īstus radījumus. Ja z...
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:40mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 Vakar 21:20mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 Aizvakar 17:55ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017